Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

06 червня 2014 року

Розширена колегія управління культури, національностей та релігій
Київської обласної державної адміністрації

06 червня 2014 року у приміщенні сесійної зали Київської обласної ради (м. Київ, пл. Лесі Українки,1) відбулася Розширена колегія управління культури, національностей та релігій  Київської обласної державної адміністрації.

Серед запрошених гостей:

  • заступник Міністра культури України Журавчак Олександр Петрович;
  • заступник голови-керівник апарату  Київської ОДА - Христюк Дмитро Вікторович.

На захід прибуло 37 начальників відділів (секторів) культури, з питань національностей та релігій РДА та МВК Київської області, 19 керівників установ культури обласного підпорядкування, представники творчих спілок Київщини тощо.

Свою роботу колегія розпочала молитвою «Отче наш» та благословенням на добрі справи від Протоієрея Василя Чупровського  - благочинний  Київської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Близько 4-х годин відбувалася робоча зустріч під час якої обговорювалися досягнення галузі у 2013 році та за 1-е півріччя 2014 року, про які доповів начальник управління культури, національностей та релігій Подолянець І.І.

Про зміцнення міжнаціонального порозуміння, задоволення культурних, освітніх та інформаційних потреб національних меншин Київської області доповів заступник начальника управління - Томнюк В.І., про вступну компанію до КВНЗ КОР «Коледж культури і мистецтв» у 2014-2015 навчальному році доповів директор коледжу - Романчишин В.Г., про роботу профспілки працівників культури Київської області по захисту соціально-економічних прав працівників культури виступила голова Обласної профспілки працівників галузі культури Глушаниця Н.С. тощо.

Також піднімалися проблемні питання, на які здебільшого відповідав пан Журавчак, а саме щодо змін у законодавстві, громадського обговорення змін у Податковому Кодексі, вивезення за кордон та ввезення в Україну художніх творів, фінансування галузі та стратегічних планів щодо співпраці міністерства культури України та обласних управлінь.

Серед присутніх були представники громадськості, а саме Федяніна Тетяна Григорівна  - заступник голови Спілки поляків м. Києва та Київської області   та Руслан - викладач хореографії Тетерівської гімназії,представник ромів Бородянського району, які піднімали гострі питання наркоманії та алкоголізму серед молоді.

За результатами колегії було сформовано проект Рішення, який було ухвалено одноголосно.

Проведення колегії управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації

<< Назад