Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

27 червня 2014 року

Флешмоб «Соборна Україна» у Фастові - національний рекорд!

Флешмоб «Соборна Україна» у Фастові - національний рекорд!27  червня 2014 року  о 18.00 у м. Фастів пройшов урочистий  патріотичний захід  -  флешмоб  «Соборна Україна» під гаслом «Фастівчани за мир та єдність України», присвячений 18-й річниці Конституції України за участі:

 • керівництва міста - голови Нетяжука М.В.;
 • начальника  управління культури, національностей та релігій КОДА Подолянця І.І., який особисто привітав фастівчан із Днем Конституції та із Днем молоді, а також,  з’єднував дві половини прапора України разом із громадою міста;
 • головного спеціаліста відділу культури, мистецтв та охорони культурної спадщини Якименко Н.В. та інших представників КОДА;
 • представника  Національного реєстру рекордів  найбільш неймовірних досягнень українців, який зафіксував рекорд  - найбільшу кількість прапорців України на одній локації, представників  ЗМІ тощо.

Під час заходу відбулося:

 • урочисте утворення з двох полотнищ величезного Прапора України за участю народних депутатів України різних скликань, Почесних громадян міста, представників Українського козацтва;
 • встановлення Національного рекорду по розміщенню маленьких прапорців України в одному місці;
 • формування з дітей та молоді живого слова «МИР»;
 • козацькі випробування богатирської сили;
 • показові виступи спортсменів Фастівської міської громадської організації «Спортивна нація».
 • у великій залі Палацу культури відбувся святковий концерт. Перед присутніми з вітальним словом виступила секретар міської ради Галина Поліщук, яка наголосила на тому, що Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості. Але, в ході реалій сьогодення, деякі її статті та положення потребують подальшого удосконалення. Від кожного з нас залежить, якою бути Україні сьогодні і в майбутньому. Також вона відзначила, що підписання Україною Угоди про асоціацію з Євросоюзом стало найбільш важливою подією з часів здобуття незалежності.
 • близько півтори тисячі патріотично налаштованих фастівчан різного віку, членів громадських організацій, одягнутих у вишиванки та одяг кольорів національного прапора, з маленькими синьо-жовтими прапорцями у руках, з національним піднесенням та натхненням зібралися на площі Перемоги, вулицях Т.Шевченка та Соборна.
 • синхронною ходою колони представників молодіжних та спортивних організацій з синім і жовтим полотнищами рухалися вулицями Шевченка та Соборна на площу Перемоги для символічного скріплення з двох полотнищ стилізованого Прапора України і пронесли його разом з громадою міста по пл. Перемоги і вул. Соборній. На чолі колон йшли представники козацького куреня Українського козацтва. Після з’єднання прапора пролунав Гімн України. Оскільки напередодні 26 червня кримські татари святкували День прапора, прапор кримських татар було пронесено вздовж синьо-жовтого полотнища під національну кримсько-татрську музику Хайтарма. Фастівчани зі сльозами на очах зустрічали прапор та підтримували кримсько-татрський народ у його прагненні до свободи та незалежності. Потім на площі Перемоги було встановлено Національний рекорд по розміщенню на одній площі маленьких прапорців України, який внесено до Національного реєстру рекордів України. Діти з національними прапорцями створили слово «Мир» та, розмахуючи ними, вигукували гасла «Ми-українці, ми-фастівчани, ми - за мир!».Члени ГО «Спортивна нація» продемонстрували свої показові виступи з різних напрямів бойових мистецтв, а члени громадських організацій «Доброслав» та козацького куреня Українського козацтва організували для бажаючих фастівчан випробування богатирської сили.На площі біля палацу культури було організовано торгівлю солодощами, напоями, сувенірною продукцією національного спрямування. Для розваг малечі також діяли надувні гірки та інше.
 • також, протягом червня у Фастівському краєзнавчому музеї проходили екскурсії по тематичній виставці фото та архівних документів, що ілюструють процес прийняття Конституції України "Конституція – основний Закон України".
 • у міській бібліотеці діяла книжкова виставка та проводилися тематичні бесіди з школярами-відвідувачами бібліотеки на тему: «Конституція України – найвища юридична сила”. У пришкільних таборах загальноосвітніх шкіл міста проводилися години спілкування, бесіди, усні журнали, виставки дитячих малюнків, присвячені Дню Конституції України. 

<< Назад