Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

13 червня 2014 року

Театр вітає з Днем медичного працівника!

День медичного працівникаУ червні вся Україна вітає працівників галузі охорони здоров'я з професійним святом. Цими днями відбулися урочистості, ініційовані керівництвом Білої Церкви, Білоцерківського району та Київської області.

На святкуванні у Київській обласній державній адміністрації медичних працівників вітали голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра, голова Київської облради Микола Бабенко, заступник голови КОДА Дмитро Христюк, депутати облради, директор Департаменту охорони здоров’я КОДА Олег Ременник.

Володимир Шандра не лише побажав процвітання, а й окреслив перспективи розвитку медичної галузі: «Дякую за вашу працю, адже ви рятуєте життя, піклуєтеся про здоров’я мешканців Київщини, допомагаєте у складних ситуаціях. У час випробувань для нашої країни праця медиків є надзвичайно важливою. Зараз ми стоїмо на порозі реформ, в галузі охорони здоров’я, зокрема. Вірю, що ці системні та виважені зміни принесуть вам достойну заробітну платню, високий статус та гідні умови праці. Бажаю Вам здоров’я, благополуччя, сімейного затишку».

До вітань, які звучали на адресу медичних працівників, рятівників людського здоров'я, а іноді й життя, приєднався колектив Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського. Артисти підготували концертну програму, яку подарували медичним працівникам Білої церкви, району на святкуванні в Володарці та всієї Київщини.

Саксаганці прагнули висловити свою повагу і безмежну вдячність за нелегку лікарську працю. Справжнє розмаїття почуттів переповнювало хореографічні, вокальні, театралізовані композиції. Зі сцени звучали побажання здоров'я, благополуччя, мирного неба медичним працівникам та всій Україні.

Щирі почуття та побажання артистів знайшли відгук у серцях глядачів. Вони дякували оваціями та квітами. Директор Департаменту охорони здоров’я КОДА Олег Ременник висловив вдячність за чудове дійство на честь медичних працівників Київщини.

Вшанування праці медичних працівників – продовження доброї традиції співпраці театру та медичних установ регіону як під час відзначення знаменних дат, так і у благодійних акціях. Нехай добрі починання будуть плідними на радість людям та заради розвитку нашої держави!

<< Назад