Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

26 червня 2014 року

На придніпровських пагорбах Ржищева відбудеться Міжнародний фестиваль «Трипільське коло»

Міжнародний еко-культурний фестиваль «Трипільське коло»Протягом 26–29 червня в місті Ржищеві Київської області на мальовничих схилах Дніпра вже всьоме відбудеться Міжнародний еко-культурний фестиваль «Трипільське коло».

Цьогорічна тематика події присвячена стихії Земля, що цілком відповідає духові часу. «Збережемо землю – збережемо рід», – нагадує гасло фестивалю. Основним принципом змістовного наповнення фестивалю, як і в минулі шість років, є слідування світоглядним напрямкам, що пропагуються та розкриваються на «Трипільському колі».

А саме – екологія спілкування, здоровий спосіб життя, піклування про чистоту довкілля, усвідомлення значення культурних та духовних надбань наших пращурів від часів давньої унікальної Трипільської культури, яка існувала на території України більше VI тис. років тому і до наших днів. А також – це активна участь у творчому процесі, що сприяє розвитку особистості, суспільства, нації.

Вибудовуючи програму фестивалю за цими п’ятьма основними напрямками, організатори сприятимуть тому, щоб кожен відвідувач та учасник «Трипільського кола – 2014. Земля» знайшов практичні відповіді та мав можливість поділитися власним позитивним досвідом. Саме цей двосторонній рух є запорукою створення особливої атмосфери фестивалю, в якій радість від змістовного спілкування та пізнання поєднується з красою літніх дніпровських краєвидів та чистим повітрям! Минулорічний реліз фестивалю закликав: «Об’єднуємо позитивні надбання кожного, і тоді внесок особистий сприятиме розвитку всього суспільства та всієї нашої нації, якій насправді є про що заявити світові!». У цьому році організатори додають: «Будуймо Новітню Україну разом!».

<< Назад