Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

10 червня 2014 року

Аншлаги під час гастролей «саксаганців» в Одесі стали доброю традицією

Одеський національний академічний театр опери та балетуЗовсім недавно, у вересні 2013 року, відбулося знайомство одеського глядача з творчістю Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського. І одразу переросло в глибоку симпатію. Після показу вистав «Хто кому Рабинович» і «Дюймовочка та Метелик» одесити щиро зацікавилися театром із Білої Церкви, дякували бурхливими оваціями і запрошували завітати знову. Саксаганці обіцяли і дотримали слова.

9 червня 2014 року на сцені Одеського українського академічного музично-драматичного театру імені В. Василька театр Саксаганського показав виставу «Ханума» за п’єсою А. Цагарелі у постановці В'ячеслава Стасенка. Розповідати про успіх – справа невдячна, треба відчути ту атмосферу тепла, захвату, яка панувала в залі. Але варто згадати про справжній феномен: за два візити серед акторів глядачі вже мають своїх улюбленців. Талант заслуженої артистки України Лідії Дяченко підкорив одеситів.

Не даючи оговтатись публіці від яскравих вражень, в рамках туру по Україні до Одеси завітав оркестр театру ім. Саксаганського. Нова програма, у якій звучать саундтреки із найвідоміших фільмів ХХІ сторіччя, мала неймовірний успіх у багатьох містах. Але в Одесі прийом перевершив усі сподівання. За словами самих музикантів, хвиля емоцій, яка накочувалася із залу, була майже фізично відчутною.

Переповнена зала Одеського національного академічного театру опери та балету, в якій були і 350 біженців з Криму, жила, дихала в такт музиці. Коли ж зазвучала тема з фільму «Вогнем і мечем», запанувала тиша, яка вибухнули вигуками «браво».

Не тими, що є даниною таланту, - особливими, наповненими патріотизмом і рішучістю.

Не всім бажаючим пощастило потрапити на концерт оркестру. Але для саксаганців це привід для нової зустрічі.

І відбудеться вона 23-28 червня.  На тому ж місці, в той же час!!!

Відео-Режим доступу: https://www.youtube.com/watch?v=V95ESrHesxQ

<< Назад