Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

07 червня 2014 року

«За єдину Україну, за єдиний Славутич!»

Саме під таким гаслом 7 червня Славутич відзначив своє 27-річчя. Символічно, що це свято співпало з інавгурацією Президента України. В цей день о 14.00, на запрошення телеканалу «112 Україна», мер Славутича Володимир Удовиченко у прямому ефірі сказав: «В День міста ми не проводимо гала-концерту та дискотеки, не буде феєрверку, але відчутна змістовна частина свята. Сьогодні тисячі славутичан пройшли в ході миру, злагоди, взаємопорозуміння за єдину Україну, за єдиний Славутич! Славутичани пройшли в одній міжнародній команді, разом з представниками французької корпорації «Новарка», групи управління проектом – представниками США. Славутич в єдиній родині 49 національностей і народностей святкує День Славутича і День інавгурації Президента України». Привітати жителів міста також приїхали військові моряки з підшефного корабля «Славутич».

Після урочистого відкриття свята на Центральній площі міста жителі та гості були запрошені Загальноміського парку де змогли подивитись святковий концерт та взяти участь у майстер-класах від майстрів з декоративно–ужиткового мистецтва.

Завершили свято на Центральній площі танцювальним марафоном в якому взяли участь хореографічні колективи міста а також всі бажаючі!

Святкування 27-річчя міста Славутич

<< Назад