Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

03 червня 2014 року

В столиці України відбувся офіційний іфтар з нагоди свяченого місяця рамадан

В столиці України відбувся офіційний іфтар з нагоди свяченого місяця рамадан03 червня 2014 року у м. Київ (вул. Лук’янівська, 46) відбувся Офіційний Іфтар - традиційно у місяці Рамадан Духовне управління мусульман України організувало цей захід з метою зміцнення між українською спільнотою різних національностей, а також ознайомлення дипломатичного корпусу та представників влади із життям мусульманської громади України.

Захід розпочався з вечірнього намазу та читання свяченого Корану  Офіційний іфтар відвідали представники Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів України (було зачитано вітання від прем’єр-міністра України А.П. Яценюка), голови ВРУ (вітання від Турчинова О.В. також прозвучало) Київської міської державної адміністрації (було зачитано вітання від голови КМДА - Кличка В.В), голови дипломатичних місій мусульманських та європейських країн, голови діаспор національних меншин, представники ЗМІ тощо.

Київську обласну державну адміністрацію представляв - начальник управління культури, національностей та релігій Подолянець Ігор Іванович, який урочисто привітав гостей події та зачитав вітання від голови Київської обласної державної адміністрації - Шандри Володимира Миколайовича, в якому було акцентовано увагу на тому,  «що досвід близькості з Богом ніколи не протиставляє людей а, навпаки, – допомагає їм жити у мирі, злагоді, взаєморозумінні.  Коли не було змоги звернутися до Господа у костьолах, храмах, церквах, ви надали прихисток християнській спільноті для проведення молитов та служб  на території мечетей. Лише разом ми переборемо всі негаразди і труднощі, які постали перед нами сьогодні та побудуємо успішну, сильну та процвітаючу Україну».

<< Назад