Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

27 березня 2014 року

«Саксаганці» разом зі всіма шанувальниками театрального мистецтва відзначили Міжнародний день театру!

Святковий вечір пройшов в урочистій і теплій атмосфері. Колектив театру привітали поважні гості. Зокрема, голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра  зазначив: «Робота кожного митця, творчі здобутки, професіоналізм, майстерність – це творення національної культури, духовності та мистецтва… Працівники театрального мистецтва відіграють важливу роль у творчому житті Київщини».

Володимир Миколайович побажав саксаганцям здоров'я, творчої наснаги, родинного затишку та вдячного глядача. Такі ж теплі вітання та побажання розвитку й процвітання театру,  прозвучали від начальника управління культури, національностей та релігій КОДА Ігоря Івановича Подолянця та його заступника Віталія Ігоровича Томнюка.

За традицією, артисти подарували своїм шанувальникам чудову концертну програму: вражали своєю акторською, вокальною, хореографічною майстерністю, ведучі жартівливо відкривали деякі таємниці закулісного життя.

Все дійство супроводжувала жива музика у виконанні оркестру театру. А глядачі, не залишаючись у боргу, вшановували своїх улюбленців бурхливими оваціями та вигуками «Браво!».

До речі, саме так називається щорічна театральна премія, започаткована театром. Цього року вона була вручена за кращі творчі здобутки у 16-ти номінаціях.

Володимир Шандра на міжнародному дні театру

Відзначання Міжнародного дня театру

<< Назад