Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

22 березня 2014 року

Ніхто не забутий, ніщо не забуто

22 березня 2014 року на території Національного музею – заповідника «Битва за Київ у 1943 році» відбувся День довкілля в рамках  акції «Ніхто не забутий, ніщо не забуто», в якій прийняли  участь працівники Управління  Пенсійного  фонду Київської області і Вишгородського району на чолі з начальником  Фатхутдіновим В.Г., а також  представники Ради організацій  ветеранів Київської області  з головою Томашовим М.С., обласної  Спілки  воїнів – афганців, Київської обласної громадської організації «Союз Чорнобиль Україна», ветерани села Нові Петрівці  і працівники музею.

Очищено  значну частину території музею і висаджено 25 дерев.

Дирекція музею  висловлює вдячність  за допомогу і запрошує представників інших організацій  Київської області, м. Києва, Вишгородського району  приєднатися   до цієї   справи.

Особливо просимо  керівників навчальних закладів  Київської області  долучити до цієї акції  учнів шкіл і  членів пошукових загонів -  прибрати святі місця: братські могили, пам’ятники та пам’ятні знаки   на місцях поховання  загиблих воїнів у своїх населених пунктах. Це данина поваги молодого покоління  до пам’яті і подвигу захисників Вітчизни  в роки Великої Вітчизняної війни і одна із складових військово – патріотичного виховання  молоді, яке  є  дуже актуальним  у сьогоднішній ситуації, яка склалася у державі.

Водночас запрошуємо відвідати експозиції музею у зручний для вас  час.

Тел. 045-96- 45-123 - директор музею Вікован  Іван Петрович

Проведення дня довкілля

<< Назад