Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

10 березня 2014 року

Поминальне богослужіння в Храмі Різдва Христового у Подільському районі

Поминальне богослужіння в Храмі Різдва Христового у Подільському районіПатріархом Київським і всієї Руси - України Філаретом, було запрошено Подолянця І.І. - начальника управління культури, національностей та релігій КОДА та Ткачук Л.С. - начальника відділу у справах національностей та релігій КОДА,  взяти участь у ряді  урочистих заходів у м. Києві, які було організовано Українською православною  церквою  Київського патріархату і всієї Руси-України, в рамках відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка.

Серед яких - поминальне богослужіння в Храмі Різдва Христового у Подільському районі, яке відбулося 10 березня 2014 року об 11.00.

Хотілося б зазначити, що саме в цьому храмі відбулися поминально-поховальні дійства та відспівування Т.Г. Шевченка під час перепоховання після  його повернення тіла з Петербурга.

Саме в цій церкві 6 та 7 травня 1861 року було встановлено труну з тілом Тараса Шевченка, що перевозилась із Санкт-Петербурга в Канів. Перед величезним натовпом люду архієпископ П. Лебединців, разом з настоятелем храму Ж. Желтонижським провели службу для великого поета України. Після цього, кияни почали називати церкву «Шевченківською».

Захід було висвітлено в новинах телевізійних каналів «5», «Інтер» та «1+1» та місцевими ЗМІ.

Храм Різдва Христового у Подільському районі

<< Назад