Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

7 березня 2014 року

«Прославиться і ця земля ім’ям святим твоїм «Тарас»

Обласні урочистості з нагоди 200-річчя від дня народження Т.Г. ШевченкаОбласні урочистості та концертна програма  «Прославиться і ця земля ім’ям святим твоїм «Тарас» з нагоди 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка відбулися 07 березня 2014 року о 12.00 на базі Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені П.К.Саксаганського.

Голова Київської обласної державної адміністрації В. М. Шандра, який урочисто відкрив захід та привітав присутніх представників мистецького світу, молодь та представників ЗМІ, зазначив, що беззаперечним фактом є те, що Київщина відігравала значну роль на життєвому та творчому шляху Великого Кобзаря.

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації з гуманітарних питань - Т. Л. Подашевська відмітила, що переважну частину глядачів складають школярі та молодь, які вже сьогодні «…виховують в собі почуття національної  самосвідомості і самоповаги, творчої самореалізації та самовдосконалення ідентичності, гідності, естетичні смаки та повагу до українського класичного мистецтва. З вітальним словом виступив начальник управління культури, національностей та релігій І. І. Подолянець, зазначивши, необхідність активності у виборі власної життєвої позиції, здатної зберегти і примножити культурні скарби України, особливої актуальності набуває звернення до неоціненного надбання, яке залишив по собі Т.Г. Шевченко.

святкування

Прославиться і ця земля ім’ям святим твоїм Тарас

<< Назад