Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

19 вересня 2013 року

"Для вас завжди відкриті наші двері і серця!"

Під таким гаслом 19 вересня 2013 року проведено День відкритих дверей для читачів в Київській обласній бібліотеці для дітей.

Бібліотеку з давнини недарма називали скарбницею знань. Найкращий спосіб дізнатися якомога більше про її можливості - це відвідати бібліотеку в День відкритих дверей. У цей день для всіх бажаючих проводились екскурсії по відділах бібліотеки.
 Бібліотекарі розповіли відвідувачам про історію бібліотеки Д. Доброї, про наявні її послуги та ресурси, і методику пошуку інформації, ознайомили з правилами користування бібліотекою для дітей.

Були організовані також, виставки книг та періодики, проведено огляди новинок і відеоперегляди за темами, що сьогодні цікавлять дітей.

Відвідувачі  дізналися, яким чином книга стає доступною читачеві, де і як зберігається книжковий фонд бібліотеки, яким чином до бібліотеки надходять нові видання.

Протягом дня в бібліотеці відбулось багато цікавих презентацій, виставок, оглядових екскурсій, які відвідали багато дітей разом з батьками і вчителями.

День відкритих дверей для читачів в Київській обласній бібліотеці для дітей

новини Київської області

День відкритих дверей для читачів в Київській обласній бібліотеці для дітей

<< Назад