Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

15 Жовтня 2013 року

Затверджено Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури.

Набув чинності наказ Міністерства культури України від 06.09.2013 №851 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 26.09.2013 за №1663/24195.

Мета – забезпечення конкурентності, справедливості, неупередженості та прозорості при проведенні конкурсу на заміщення вакантних посад. Порядком визначено термін «конкурсна комісія», основні принципи її діяльності, засади формування та порядок затвердження її складу, права й обов’язки комісії та її членів. Сформульовано вимоги до підготовки до проведення конкурсу, зокрема порядок його оголошення, подачі заявок претендентів, прийняття документів тощо. Також прописано процедуру проведення конкурсу, а саме: його тривалість, принцип поділу на етапи, режим проведення таємного голосування та оприлюднення його результатів.

Порядок проведення конкурсу, що затверджується цим наказом, розроблено відповідно до вимог статті 21 Закону України «Про культуру» та пункту 2 Порядку укладення трудового договору за результатами проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури, затвердженого постановою КМУ від 07.12.2011 №1251.

Додатком до Порядку є перелік посад художнього та артистичного персоналу закладів культури, формування якого здійснюється на конкурсній основі.

<< Назад