Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

13 вересня 2013 року

В рамках реалізації угоди між Київською та Ростовською  областями про торгово-економічне, науково-технічне, соціальне і культурне співробітництво фольклорний ансамбль „Роксолана” та ансамбль  народної музики „Будьмо” (керівники Заслужені артисти України Л.Придіус та М.Голючек) обласного коледжу культури і мистецтв  відвідали Ростовську область  та взяли участь у ХІІІ Міжнародному фестивалі країн СНД та Балтії „Співдружність”, який проходив 10-15 вересня у м.Таганрог. 

Учасниками фестивалю були мистецькі колективи з Республіки Білорусь, Молдови, Латвії, Естонії, декількох регіонів Російської Федерації.

Окрім Таганрогу заходи фестивалю проходили у містах Новошахтинськ та Новочеркаськ, Азовському, Матвєєво-Курганському та Родіоново-Несветайському, Некліновському  районах Ростовської області. Художні колективи виступали із сольними концертами та у концертних програмах під час урочистого відкриття та закриття фестивалю.

Яскраві враження про фестиваль залишились у учасників студентських творчих колективів, особливо про зустрічі з представниками різних держав, регіонів – учасників фестивалю.

Ансамблі „Роксолана” та „Будьмо” відзначені дипломом оргкомітету фестивалю  та   листом-подякою  Міністра культури Ростовської області А.А.Резванова.

<< Назад