Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

12 вересня 2013 року

У Славутичі 12-15 вересня проходив ювілейний Міжнародний фестиваль дитячої демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича». Це успішний молодіжний проект, який реалізується упродовж 20 років і  став невід’ємною часткою життя міста. Всі роки він  проводиться під гаслом «Хочу бачити світ щасливим». Нинішнього року він проходить під патронатом голови Київської державної обласної адміністрації А.Й. Присяжнюка та за підтримки управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації.

За два десятиліття у фестивалі взяли участь понад 20 тисяч дітей із 16 країн світу.

Символічно, що ювілейний ХХ фестиваль «Золота осінь Славутича» проходить в рік, оголошений Президентом України – Роком дитячої творчості. Це поштовх до створення ефективної системи виявлення і реалізації талантів, підтримки їх творчих, інтелектуальних досягнень.

Серед учасників цьогорічного фестивалю - юні журналісти, телеоператори, фотокореспонденти, редактори і журналісти дитячих газет, телепрограм, творчі колективи з міст: Києва, Білої Церкви, Вишгорода, Вишневого, Чернігова, Запоріжжя, Львова, Луганська, Миколаєва, Кіровограда, Дніпропетровська, Славутича, Калінковічі (Беларусь). Всього близько тисячі учасників.

 Під лозунгом «Дай руку мені, друже» розпочалось кольорове братання. Це  традиційний захід, який відбувається уже двадцятий рік поспіль. Ритуал досить простий, обираєш колір, котрий тобі до вподоби, опускаєш руку у фарбу і на величезному білому полотні всі учасники фестивалю ставлять відбитки своїх долонь. Першими, хто це зробили  були заступник голови Київської облдержадміністрації Т.Л.Подашевська та міський голова В.П.Удовиченко. Кольорове братання розпочалося різнокольоровим салютом. І дощовий день раптом став різнобарвним і веселим.

Сьогодні наше головне завдання, - зазначила Тетяна Леонідівна Подашевська – зробити все, щоб діти жили у доброзичливому світі й відчували себе повними громадянами своєї країни. Мер Славутича, губернатор Київської області та Президент України роблять все для дітей. Ми сьогодні інвестуємо в майбутнє нашої країни – дітей, молодь, які будуть розбудовувати нашу державу.

У гала-концертах на Центральній площі міста виступали творчі колективи м.Славутича, окремі виконавців, а також молоді зірки української естради Марічка Яремчук та гурт «ДІОфільми».

<< Назад