Приймальня управління
(044) 286-87-48

 

 

01 листопада 2013 року

Глава держави: Ми маємо завжди шанувати Кобзаря, а не лише в пам’ятні дні

Український народ має віддати належну шану видатному поету, художнику та мислителю Тарасу Шевченку, наголошує Президент України Віктор Янукович.

«Маємо не лише по окремих датах, а постійно віддавати належне нашому Світочу, вчити школярів, молодь його заповітам і робити все необхідне, аби підростаюче покоління могло відвідати шевченківські місця», - наголосив Глава держави, завершуючи засідання Громадської гуманітарної ради.

Глава держави зауважив, що 2014 рік буде особливим для України, оскільки його проголошено Роком Тараса Шевченка. «Ми будемо вшановувати Шевченка не лише 9 березня та 22 травня, а й весь 2014 рік», - сказав він.

На переконання Президента, слід приділяти увагу не лише внутрішньодержавним заходам, а й популяризації творчості поета серед гостей України. «Ми повинні пам’ятати про те, що 2014 рік буде роком, коли буде найбільше туристів в Україні», - сказав він, звернувшись до Міністра закордонних справ Леоніда Кожари з вимогою включити до програми державних візитів в Україну відвідання шевченківських місць.

Глава держави також вважає за необхідне забезпечення фінансування заходів, пов’язаних із підготовкою та проведенням святкування «цієї вікопам’ятної дати».

Віктор Янукович зауважив, що триматиме на особистому контролі виконання всіх доручень та рішень щодо ходу підготовки до ювілею Кобзаря.

Популяризація творчості Тараса Шевченка на Україні

<< Назад