Приймальня управління
(044) 286-87-48

 

 

Конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів культури

Оголошення про початок конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Київської обласної ради «Київська обласна бібліотека для дітей».

Оголошення про початок конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Київської обласної ради «Київська обласна бібліотека для юнацтва».

Оголошення про початок конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Київської обласної ради «Білоцерківський краєзнавчий музей».

Оголошення про початок конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Київської обласної ради «Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році».

Оголошення щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора комунального закладу київської обласної ради «національний музей-заповідник «битва за київ у 1943 році».

Оголошення щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора комунального закладу київської обласної ради «київська обласна бібліотека для дітей».

Оголошення щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора комунального закладу київської обласної ради «київська обласна бібліотека для юнацтва».

Оголошення щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора комунального закладу київської обласної ради «білоцерківський краєзнавчий музей».