Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

Основні завдання та мета Центру народної творчості

Основна мета Центру народної творчості

Вивчення та координація процесів культурного розвитку регіону, збереження і розвиток народної творчості та аматорського мистецтва, впровадження нових форм роботи і методик у соціально-культурній галузі; організація дозвілля у культурно-освітніх установах та співробітництво з іншими суб'єктами культурної діяльності незалежно від відомчого підпорядкування та форми власності, інша діяльність, передбачена чинним законодавством України.

Основні завдання Центру народної творчості

  • Реалізація основних завдань державної політики в галузі народної творчості, культурно-освітньої роботи та організації дозвілля населення.
  • Відродження, збереження, розвиток і популяризація традиційної народної культури, всіх видів і жанрів аматорського мистецтва.
  • Розробка стратегічних планів, цільових комплексних програм і рекомендацій з питань розвитку культурно-освітніх закладів традиційної народної культури та аматорського мистецтва.
  • Розробка та розповсюдження методичних, репертуарних та рекламних матеріалів з питань культурно-освітньої роботи, організації дозвілля, відродження, збереження та розвитку традиційних видів народної творчості, художніх промислів і ремесел.
  • Проведення фестивалів, конкурсів, оглядів, творчих звітів, організація виставок аматорського образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, фотомистецтва, інших культурно-мистецьких заходів.
  • Навчання та підвищення кваліфікації працівників клубних закладів, керівників аматорських творчих колективів, майстрів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, профорієнтаційна робота.
  • Інформаційно-методичне та репертуарне забезпечення колективів аматорського і традиційного народного мистецтва, інших зацікавлених установ і організацій регіону.
  • Методичне керівництво організаційно-методичними центрами (методичними кабінетами) районних Будинків культури; надання консультативної допомоги центрам дозвілля, культурологічним установам різних видів і типів, розташованим на території області, співробітництво з аналогічними центрами інших областей України та зарубіжних країн.
  • Присвоєння звання «народний», «зразковий» аматорським колективам.
  • Здійснення аналізу, узагальнення досвіду роботи та статистичних звітів клубних закладів, інших культурно-освітніх установ. Підготовка відповідних інформаційних матеріалів на розгляд управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, Українського центру культурних досліджень.