Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

Всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України!»

6 листопада 2013 року в с. Віта Поштова біля ДОТу №179 Київського укріпленого району проходитиме урочистий захід з нагоди святкування 70-річчя визволення Києво-Святошиського району від німецько-фашистських загарбників, прийняття Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України!».

Початок о 10:00 год. Планується не менше 1500 учасників заходу та екскурсантів. В програмі:

Виступ керівництва Київської обласної державної адміністрації, Києво-Святошинської районної державної адміністрації, Києво-Святошинської районної ради, ветеранів та учасників Великої Вітчизняної війни, які приймали участь у визволенні Києва та Київської області восени 1943 року, фото- і відео- зйомка, інтерв’ю.

Святкування 70-річчя визволення Києво-Святошиського району від німецько-фашистських загарбниківПісні воєнних років у виконанні бардів та творчих колективів.

Живе спілкування з ветеранами, учасниками бойових дій, тими, кому ми завдячуємо своїм життям… Життям тут… Життям зараз…

Військово-історична реконструкція звільнення у 1943 році населених пунктів Віта Поштова, Юрівка, Чабани, Гатне, Тарасівка. При реконструкції будуть використані макети стрілецької зброї зразка   1941-1943 років, вогнемети, міномети.

Екскурсія для усіх відвідувачів та гостей заходу по підземних галереях ДОТу, в якому бійці стримували напад ворога та боронили підступи до Києва  у 1941 році. Саме вони, повсякчас, невідомі, герої, які здобували перемогу у 41-му проведуть Вас по катакомбах. Акція спрямована на збереження пам’яті  про подвиг воїнів, солдат Радянської армії, які, не шкодуючи себе здобували перемогу в серпні-вересні 1941 року на цих рубежах, які заклали свої життя в фундамент майбутньої Перемоги. Про них ми  завжди будемо пам’ятати і  пишатися їх подвигом. Завдяки їх нескореності,  мужності та самопожертви Київ отримав почесне звання МІСТА-ГЕРОЯ.

Всередині ДОТу буде реконструйовано штаб 28-го окремого кулеметного батальйону, військово-польовий шпиталь, пункт бойового постачання, вузол зв’язку тощо.

Під час проведення заходу буде можливість доторкнутись до зразків зброї 1941-1943 років та ознайомитись з тактико-технічними характеристиками. Працюватиме тематична виставка зброї.

Військово-польова кухня пригощатиме гостей заходу солдатською кашею та гарячим чаєм.

<< Назад