Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

Міжнародний фестиваль "Парад культур"

"Парад культур" збере у Києві та Київській області
представників понад 20-ти країн світу

Міжнародний фестиваль "Парад культур" відбудеться в Києві та в Київській області  31 травня - 3 червня.

Проведення міжнародного фестивалю Парад культурОрганізатор заходу - ГО "Міжнародний культурний союз "Парад культур" за підтримки КМДА, КОДА, Міністерства освіти, Міністерства економіки, "Парку Київська Русь", Національного Київського університету ім.Т.Г.Шевченка.

Проект збере представників більш як 20-ти країн світу.

Про це повідомила Тетяна Сучкова, президент ГО "Міжнародний культурний союз "Парад культур", під час Міжнародної конференції "Культура волонтеріату. Міжнародне партнерство в освіті", що відбулася у четвер у Київському національному університеті ім.Т.Г.Шевченка.

"31 травня у Києві розпочнеться "Парад культур", спрямований на презентацію та культурну взаємодію країн світу. Це перший проект такого масштабу, він збере разом представників з 23 країн світу. Програма заходу включатиме, зокрема, музичні та спортивні події, ярмарку майстрів, фестиваль національних кухонь, бізнес-форум", - зазначила Тетяна Сучкова. Вона підкреслила, що "Парад культур" покликаний презентувати багату культурну спадщину України та країн-учасниць. Мета проекту - закласти міцну основу для багаторічної співпраці між країнами у сферах культури, туризму, економіки, бізнесу. Проект також працюватиме на імідж Києва як відкритого культурного простору.

На фестиваль, зокрема, прибудуть делегації з країн Африканського Союзу, з Німеччини, Ізраїлю, Молдови. Натомість не приїдуть гості з Росії. "Коли ми звернулися в Посольство Росії в Україні, то почули категоричне "ні". Працівник посольства сказав, що Росія у фестивалі брати участь не буде - і жодних коментарів. Можливо, тому, що звернулися ми 18 лютого - у пам'ятні дні на Майдані",

Бюджет фестивалю формується в основному за спонсорські кошти, частину коштів від концерту, що відбудеться 31 травня,заплановано передати на реконструкцію Хрещатика.

Як зазначалося, фестиваль "Парад культур" проходитиме на трьох основних майданчиках. Він відкриється на Оболонській набережній; продовжиться в "Парку Київська Русь" (Київська область, Обухівський район), включатиме виставку технологій та інновацій на конференції "Україна і світ. Можливості країн світу для України" в готелі "Русь".

<< Назад