Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48

 

 

Студентська республіка - 2016

Долучаймося до  Міжнародної  програми 
«Студентська республіка - 2016»

Для того, щоб взяти участь у будь-якому з рівнів програми, необхідно обов’язково пройти онлайн-реєстрацію на офіційному сайті Студреспубліки (www.studrespublika.com).

Учасниками програми є громадяни «Студентської республіки».

Студентська республіка - 2016Громадянином «Студентської республіки» може бути особа віком від 18 років. Громадяни мають право брати участь у голосуванні протягом виборів: під час регіонального етапу — Студентського мера та депутатів Студентського магістрату, під час всеукраїнського етапу — Студентського президента та депутатів Студентського парламенту України.

Отримати громадянство може також і не студент. Отримання громадянства відбувається безпосередньо під час Гри.

Бути членом «політичної партії» можуть громадяни «Студентської республіки» віком від 18 до 35 років.

Політичні команди від вишів формуються шляхом виборів у вищих навчальних закладах. Форма проведення таких виборів визначається регіональним оргкомітетом самостійно. Результати виборів підтверджується документом, посвідченим оргкомітетом. Якщо виборів у виші не відбулося, то учасниками програмиможуть стати представники від цього вишу за умови їхньої відповідної онлайн-реєстрації та відбором оргкомітетом.

Студентські магістрати за пропорційним принципом (відкриті списки) від партій (блоків партій), із подоланням прохідного бар’єру, мають обиратися у складі 10 депутатів. У кожному регіоні шляхом прямого голосування має обиратися один Студентський мер із числа студентів.

Положення про проведення Міжнародної програми «Студентська республіка» у 2016 роцi за посиланням: http://studrespublika.com/game.php

<< Назад